PRONÁJEM NEBYT. PROSTORU LANNOVA TŘ. ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRONÁJEM NEBYT. PROSTORU LANNOVA TŘ. ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme pronájem nebytových prostor v historickém komerčním domě v centru (Lannova třída) v Českých Budějovicích. Prostory o celkové ploše 74 m2 se nachází ve zvýšeném přízemí zděné budovy s výlohou na velmi frekventovanou pěší zónu Lannovy třídy (vhodné jako obchod, kanceláře či sídlo firmy). Nebytové prostory s možností dělení a vlastním uzamykatelným vstupem tvoří dvě prostorné komerční plochy, 1x kancelář, samostatné WC a spojovací chodba. K pronajímanému prostoru dále náleží možnost umístění reklamy na domě. Celý dům je kompletně vybaven alarmikou a pro nájemníky má neomezený přístup 24 hodin denně. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

3530-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Kancelář

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha podlahová

74 m2

Plocha užitná

74 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 78/2013 Sb.

K nastěhování od

10.4.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...