Není Rondo jako Rondo

RONDO - obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. (RK Rondo) je renomovanou realitní společností, která se specializuje na prodej a pronájem nemovitostí. Tato společnost má dlouholeté zkušenosti a dobrou pověst na trhu. Její profesionální tým se snaží najít ta nejlepší řešení pro své klienty a pomáhá jim najít nemovitosti podle jejich požadavků.

Na druhé straně, RondoGo s.r.o. je společnost, která se pohybuje ve zcela odlišném odvětví podnikání, než jsou reality.

Je důležité si uvědomit, že tyto společnosti jsou dvě zcela odlišné firmy a nemají mezi sebou žádnou vazbu. Poprosíme své klienty aby dávali pozor na záměnu a aby společnosti správně rozlišovali. Může se stát, že když lidé hledají RK Rondo, náhodou kliknou na odkaz na RondoGo s.r.o. a omylem tak navštíví špatnou webovou stránku.

Často se shledáváme i s opačným případem, kdy zákazníci RondoGo s.r.o. na nás obrací s vyřešením jejich požadavků. Bohužel není v našich silách a kompetenci jim pomoci. Prosíme tedy o pochopení, že se od této společnosti distancujeme.

Naopak s našimi sesterskými společnostmi Rondo – stavební s.r.o.Kuchyně Rondo jsme hrdě ve spolupráci a rádi doporučíme jejich služby všem našim klientům.