PRODEJ VILY S VELKÝM POZEMKEM, TŘÍDA 5. KVĚTNA, LIŠOV

PRODEJ VILY S VELKÝM POZEMKEM, TŘÍDA 5. KVĚTNA, LIŠOV

Nabízíme k prodeji prvorepublikovou vilu z roku 1930 v okrajové části Lišova u Horního rybníka. Jedná se dvougenerační vilu zanesenou do okrasné zahrady přístupnou jak z ulice třída 5. května tak z ulice U Horního. V polosuterénu se nachází garáž, dílna, sklep a technické zázemí domu. Zvýšené přízemí je členěno na bytovou jednotku 3+1 s výměrou 105 m2. V podkroví se nachází byt s terasou s dispozicí 4+1 s výměrou 114 m2. Součástí této vily je udržovaná okrasná zahrada v přední části a v zadní části pozemku slouží jako příjezd do garáže. Na zahradě se nachází dále skleník a zděná dílna - sklad o výměře 68 m2. Vila je napojena na obecní vodu, kanalizaci, plyn, elektřinu. Má novější eternitovou krytinu, zateplení. Celková plocha pozemku je 1.713 m2 a část lze využít jako stavební parcelu. Cena 9.990.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5004-M2

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Vila

Město

Lišov

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha podlahová

400 m2

Plocha užitná

400 m2

Plocha pozemku

1713 m2

Plocha zastavěná

220 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...