PRODEJ STAVBNÍ PARCELY SE STAVEBNÍM POVOLENÍM, HŮRY U ČB

PRODEJ STAVBNÍ PARCELY SE STAVEBNÍM POVOLENÍM, HŮRY U ČB

Nabízíme prodej stavební parcely s vyřízeným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu o rozměrech 1170 m2 v obci Hůry u Českých Budějovic. Parcela se nachází ve slepé ulici v okrajové části obce. Pozemek je kompletně zasíťován (elektřina 220/380V, plyn, voda - obecní, kanalizace - obecní) s přístupem z obecní komunikace. Na pozemek je vydané platné stavební povolení na výstavbu rodinného domu včetně projektu, které je součástí kupní ceny. V obci Hůry se nachází obecní úřad, pohostinství, mateřská škola, zastávka autobusu. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Rudolfov a krajském městě České Budějovice vzdálené 5 minut jízdy autem. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5021-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Hůry

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

1170 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

HLEDÁ SE MISTR

Hrubá mzda od 55.000, -Kč

Více zde...
PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...