PRODEJ SOUBORU NEMOVITOSTÍ A STAVEBNÍCH POZEMKŮ, NÁKŘÍ

PRODEJ SOUBORU NEMOVITOSTÍ A STAVEBNÍCH POZEMKŮ, NÁKŘÍ

Prodej této nemovitosti zajišťuje makléřka Kamila Dvořáková, tel.: 775 140 636. Nabízíme k prodeji soubor nemovitostí a stavebních pozemků v obci Nákří, která je vzdálená 20 km od Českých Budějovic a 14 km od Týna nad Vltavou. Soubor je členěn na rodinný dvoupodlažní dům - stáří cca 40 let, zastavěná plocha 133 m2. V přízemí se nachází garáž, kotelna (kotel na tuhá paliva), technická místnost, prádelna, WC, pokoj. V prvním patře: WC, koupelna, kuchyně, obývací pokoj a dvě ložnice. Další část souboru je původní chalupa cca 150 let stará, zastavěná plocha 297 m2. Tato chalupa je částečně podsklepena a je zde připravena bytová jednotka 2+1 - určena k dokončení. Polovina zastavěné plochy tvoří dílna, bývalé stáje, technické místnosti. Oba tyto domy mají vlastní čísla popisná. Součástí prodeje je pozemek s výměrou 3.551 m2, na kterém se nachází torzo kamenné stodoly se zastavěnou plochou 250 m2 a vodní plochou (rybník) 193 m2. Pozemky jsou územním plánem určeny k zástavbě rodinných domů. Zdrojem vody jsou dvě studny, nicméně v obci je obecní vodovod.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4864-M

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Nákří

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha podlahová

350 m2

Plocha užitná

500 m2

Plocha pozemku

3551 m2

Plocha zastavěná

330 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...