PRODEJ PANELOVÉHO BYTU 3+1 S BALKÓNEM, PUKLICOVA, ČB

PRODEJ PANELOVÉHO BYTU 3+1 S BALKÓNEM, PUKLICOVA, ČB

REZERVOVÁNO: Nabízíme k prodeji prostorný panelový byt 3+1 s balkónem v těsné blízkosti nákupního centra IGY v ulici Puklicova. Jedná se o byt s výměrou 85 m2 umístěný v 6. patře panelového domu s okny orientovanými na jihozápadní a severovýchodní stranu. Součástí bytu je sklep a společné prostory - kolárna, sušárna. Byt je v původním stavu. Panelový dům je po rekonstrukci - zateplení, nová plastová okna, stoupačky. Výhodou tohoto bytu je umístění v klidové ulici s výhledem a zároveň velmi dobrá dostupnost centrum města. Zdravotní středisko, pošta, nákupní centrum jsou v těsné blízkosti. Cena 4.700.000, -Kč. Volné ihned. Fond oprav činí 1.711, -Kč/měsíčně.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5104-M

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

3+1

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Centrum obce

Plocha užitná

85 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Konstrukce

Panelová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...