PRONÁJEM SKLADOVÉ HALY VČ. MANIPULAČNÍCH PLOCH, LIŠOV

PRONÁJEM SKLADOVÉ HALY VČ. MANIPULAČNÍCH PLOCH, LIŠOV

Nabízíme k pronájmu skladovou halu o celkové ploše 516 m2 ve městě Lišov, v okrese České Budějovice. Nová hala včetně cca. 600 m2 zpevněných manipulačních ploch se nachází v oploceném areálu s přístupem z obecní komunikace. Jednopodlažní hala nabízí skladové a výrobní prostory s možností dělení a dvoje vjezdová vrata. Hala je vytápěna tepelným čerpadlem a opatřena novým rozvodem elektroinstalace. Celý areál má kamerový bezpečnostní systém a přístupná je 24 hodin. Možnost k nastěhování dle dohody. Veškeré energie budou přepsány na nájemníka. Vzhledem k umístění areálu má nemovitost širší škálu využití. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4952-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Sklad

Město

Lišov

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha užitná

516 m2

Plocha pozemku

600 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Montovaná

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

K nastěhování od

3.8.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...