PRONÁJEM PANELOVÉHO BYTU 4+1 S LODŽIÍ, TÝN NAD VLTAVOU

PRONÁJEM PANELOVÉHO BYTU 4+1 S LODŽIÍ, TÝN NAD VLTAVOU

Pronájem panelového bytu 4+1 s lodžií, v ulici Hlinecká ve městě Týn nad Vltavou. Bytová jednotka o celkové ploše 82 m2 je velmi prostorná a nachází ve čtvrtém podlaží panelového domu s výtahem. V bytě se nachází předsíň, koupelna s vanou, samostatné WC, centrální hala, obývací pokoj, kuchyně, 2x dětský pokoj, ložnice a lodžie. Dále k bytu náleží sklepní kóje umístěná v přízemí domu. Dále v domě kolárna a sušárna. U domu dobré parkování, v blízkosti veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, pošta, obchody). Měsíční nájemné činí 11.900,- Kč + cca 4.500,- Kč. Volné dle dohody. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4891-R

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

4+1

Město

Týn nad Vltavou

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha užitná

82 m2

Lodžie

Ano

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Panelová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

K nastěhování od

27.2.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...