PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR, RUDOLFOVSKÁ, ČB

PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR, RUDOLFOVSKÁ, ČB

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory o výměře 27,6m2 v ulici Rudolfovská v areálu Servis Fišer v Českých Budějovicích. Nachází se v 1. patře budovy s možností dopronajmutí parkovacího stání ve dvoře objektu. U kancelářských prostor je společná kuchyňka a toalety. Nebytové prostory jsou přístupné 24 hod. denně a jsou zabezpečeny alarmem. Nájem prostoru činí 3.985,- Kč vč. energií, spol. prostor, úklid atd. za jednotlivé kanceláře, k nebytovému prostoru je možný pronájem park. stání za 600,- Kč/měs. PENB – G.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4839-P

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Kancelář

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha užitná

27 m2

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

K nastěhování od

1.7.2023

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...