PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR, J.PLACHTY, ČB

PRONÁJEM NEBYTOVÝCH PROSTOR, J.PLACHTY, ČB

Nabízíme pronájem nebytových prostor ke komerčnímu využití v Českých Budějovicích (ulice J. Plachty). Prostory o celkové ploše 70 m2 sestávají z větší haly s vjezdovými vraty, dále menším skladem a mezonetem se sociálním zázemím. Prostory jsou přístupné z obecní komunikace. Nemovitost je velmi vhodná díky své strategické poloze ke komerčním účelům (prodejna se vzorkovnou, prodejní či menší skladovací prostory atd.) Měsíční nájem činí 15.000,- Kč + zálohy na energie. Vratná kauce činí 15.000,- Kč + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu. Volné dle dohody, doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4180-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Obchodní prostor

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha užitná

70 m2

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

K nastěhování od

1.6.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...