PRONÁJEM NEBYT. PROSTOR NA SADECH, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRONÁJEM NEBYT. PROSTOR NA SADECH, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v centru Českých Budějovic, v ulici Na Sadech. Jedná se o 180 m2 prostor se samostatným vchodem a výlohou z ulice a možnosti zásobování z dvorního traktu. Prostor je členěn na 104 m2 prodejny a 76 m2 skladu s technickým zázemím. Prostory mají samostatné měření všech energií, internet, Wifi, PCO, kamerový a audio systém. V případě zájmu je možné připronajmout skladové prostory 80-200 m2, parkovací stání pro OA. Součástí jsou dvě světelné reklamy na fasádě domu. Cena 19.000,-Kč měsíčně + DPH a zálohy na energie. Volné od 1.4.2023.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4820-M

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Obchodní prostor

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha podlahová

180 m2

Plocha užitná

180 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 148/2007 Sb.

K nastěhování od

1.4.2023

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417
Zobrazení mapy není u této nemovitosti povoleno

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...