PRONÁJEM KANCELÁŘÍ, JÍROVCOVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRONÁJEM KANCELÁŘÍ, JÍROVCOVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme pronájem nebytových prostor v zrekonstruovaném domě v ulici Jírovcova v širším centru Českých Budějovic. Nabízíme prostory o celkové ploše 54 m2, které jsou v současné době kompletně vybaveny pro zubní ordinaci, nicméně lze vybavení dle dohody odstranit. Prostory mají vlastní vstup přímo z ulice Jírovcova. Všechny tyto prostory jsou zrekonstruovány a mohou být upraveny dle nájemce (vhodné především jako ordinace, kanceláře, atd.) Celý objekt má neomezený přístup 24 hodin denně. Volné ihned. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4954-R2

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Kancelář

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Centrum obce

Plocha užitná

54 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

K nastěhování od

7.8.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...