PRONÁJEM BYTU 2+KK, FR. ŠRÁMKA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRONÁJEM BYTU 2+KK, FR. ŠRÁMKA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Pronájem bytu 2+KK ve zděném činžovním domě, o ploše 47 m2, v širším centru Českých Budějovic (ulici Fr. Šrámka). Byt se nachází ve 3. patře zděného činžovního domu s výtahem a je vzdálen 500 m od náměstí Přemysla Otakara II. Byt je velmi světlý s okny do dvora domu. V bytě se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, předsíň, koupelna s vanou a WC, dále možnost připojení k internetu. Byt i dům prošel kompletní rekonstrukcí (nová kuchyňská linka, dřevěná okna se žaluziemi, podlahy - linoleum v imitaci dřeva, chodba dlažba, nová koupelna s vanou, samostatné WC, nové vnitřní dveře, nové rozvody elektřiny). V dosahu domu veškerá občanská vybavenost (MHD, lékař, obchody, atd.) Nájem bytu činí 10.500,- Kč + 3.500,- Kč zálohy na energie za měsíc vč. elektřiny. Volné od 01.06.23.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4903-P

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

2+kk

Město

České Budějovice

Umístění objektu

centrum obce

Plocha užitná

47 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

K nastěhování od

1.6.2023

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...