PRONÁJEM BYTU 2+1 S BALKONEM, ZACHARIÁŠOVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRONÁJEM BYTU 2+1 S BALKONEM, ZACHARIÁŠOVA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme pronájem zděného bytu 2+1 s balkonem o celkové ploše 65 m2, v osobním vlastnictví, v ulici Zachariášova, v centru Českých Budějovic. Byt se nachází v prvním patře nad zvýšeným přízemím zděného bytového domu bez výtahu. Byt je po rekonstrukci a částečně vybaven. V bytě se nachází vstupní předsíň, komora, zděná koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj se vstupem na balkon a ložnice. Dále k bytu náleží sklep o celkové ploše 7 m2. Byt je orientovaný na východní a západní stranu. Všechna média bytu jsou samostatně měřitelná. U domu dobré parkování. V dosahu zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékař, pošta, nákupní centrum, atd.) Měsíční nájemné činí 13.000,- Kč + cca 3.000,- Kč zálohy na energie. Volné od 20.11.2023.

Operace

Pronájem

ID nemovitosti

4992-R

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

2+1

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Centrum obce

Plocha užitná

65 m2

Plocha sklepa

7 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

K nastěhování od

20.11.2023

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...