PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 2+1, ZLIV

PRODEJ ZREKONSTRUOVANÉHO BYTU 2+1, ZLIV

Nabízíme k prodeji rekonstruovaný zděný byt 2+1 v osobním vlastnictví v klidné části Zlivi v ulici 28. října 322. Jedná se o byt s celkovou výměrou 73 m2. Součástí této plochy jsou dva sklepy (16 m2). Byt prošel před dvěma lety kompletní rekonstrukcí - nová elektroinstalace, voda, odpady, renovace parket, nová koupelna, štuky... Okna bytu jsou orientována na jižní a severní stranu. Vytápění zajišťuje dálkově teplárna. Byt má samostatné měření všech energií. Součástí jsou dva sklepy a další společné prostory. Městys Zliv se nachází 14 km od Českých Budějovic, má veškerou občanskou vybavenost. Zároveň dobré autobusové i vlakové spojení do Českých Budějovic. Cena bytu činí 3.200.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4900-M

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

2+1

Město

Zliv

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha užitná

73 m2

Plocha sklepa

16 m2

Stav objektu

Po rekonstrukci

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...