PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 3+KK SE ZAHRADOU, LESNÍ, ROUDNÉ

PRODEJ ZDĚNÉHO BYTU 3+KK SE ZAHRADOU, LESNÍ, ROUDNÉ

Nabízíme k prodeji zděný byt 3+kk se zahradou a parkovacím stáním. Nemovitost se nachází v přízemí rodinného domu o 3 bytových jednotkách, v žádané lokalitě obce Roudné u Českých Budějovic. Jedná se o byt dispozičně řešený jako 3+KK se zastavěnou plochou 67 m2. Skládá se, ze vstupní chodby, technické místnosti, koupelny s vanou, samostatné WC, ložnice, dětským pokojem, obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem s přímým vstupem na zahradu a terasu domu. K nemovitosti náleží parkovací stání, zahrada s orientací na jižní stranu o ploše 46 m2, kde se nachází nově vybudovaný zahradní domek. Dům je napojen na obecní vodu a kanalizaci. Topení zajišťuje elektrokotel. Nemovitost se nachází 2 min. od zastávky MHD. PENB – D.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4825-P

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

3+kk

Město

Roudné

Umístění objektu

klidná část obce

Parkovací místa

1 m2

Plocha užitná

67 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

D - Méne úsporná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...