PRODEJ VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ HALY, DOUBRAVICE U ČB

PRODEJ VÝROBNÍ A SKLADOVACÍ HALY, DOUBRAVICE U ČB

Nabízíme k prodeji novou výrobní a skladovací halu včetně administrativního zázemí v nově vzniklé komerční zóně obce Doubravice u Českých Budějovic. V současné době je hala ve fázi finálního dokončení. Celková plocha pozemku činí 1050 m2 a skládá se ze zpevněných manipulačních ploch a ploch pro parkovací stání a dále jednopodlažní skladovací haly s administrativní částí, o celkové zastavěné ploše 437 m2. Objekt je rozložen do dvou sekcí, z níž první tvoří prostorná kancelář s klimatizační jednotkou a kuchyňkou, skladem a vlastním sociálním zařízením, zázemím pro zaměstnance včetně sprchy a WC. Druhou část tvoří výrobní a skladové prostory s možností dělení o ploše 380 m2 se dvěma centrálními vraty pro zásobování. Hala je vytápěna plynovými saharami, napojena na kompletní sítě: elektřina, obecní voda, obecní kanalizace, internet (optický kabel). Vzhledem k umístění objektu v blízkosti frekventované silnice má nemovitost širokou škálu využití. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – B.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4860-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Sklad

Město

Doubravice

Umístění objektu

rušná část obce

Plocha užitná

437 m2

Plocha pozemku

1050 m2

Plocha zastavěná

437 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Novostavba

Konstrukce

Montovaná

Vydaný certifikát PENB

B - Velmi úsporná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...