PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU , RUDOLFOVSKÁ UL., ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU , RUDOLFOVSKÁ UL., ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme na prodej rovinatý stavební pozemek o výměře 1.640m2 v Českých Budějovicích v ulici Rudolfovská hned na začátku Vráta. Parcela je určena jak pro bydlení tak ke komerčním účelům a má obdélníkový tvar o rozměrech 32m x 51m. Na pozemku jsou již postaveny garáže, které lze hned využít. V komunikaci před pozemkem jsou přípojky - kanalizace, vody. Přípojka elektřiny je přímo na pozemku. Dle územního plánu je možná smíšená zástavba. K parcele je přístup z obecní komunikace a je orientována na severní a jižní stranu, autobusová zastávka MHD je vzdálena cca 2 min chůze od pozemku, veškerá občanská vybavenost je v blízkosti pozemku, centrum města je vzdálené 5 min. jízdy autem. Vzhledem k umístění pozemku při frekventované silnici a již dané zástavbě různých areálů a domů, má parcela širokou škálu využití.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5005-P

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

1640 m2

K nastěhování od

3.11.2023

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...