PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, ROH REINEROVA/PLYNÁRENSKÁ, ČB

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU, ROH REINEROVA/PLYNÁRENSKÁ, ČB

Nabízíme k prodeji stavební pozemek se stavebním povolením na bytový dům na rohu ulic Reinerova a Plynárenská v Suchém Vrbném. Jedná se o pozemek s celkovou plochou 301 m2 s vydaným platným stavebním povolením pro stavbu bytového domu o 10 bytových jednotkách a 14 garážových stání. Celková plocha bytů činí 510 m2 a plocha garáží 120 m2. Byty jsou s dispozicemi 1+kk, 2+kk a 3+kk. Cena pozemku včetně stavebního povolení činí 12.000.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5114-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Rušná část obce

Plocha pozemku

301 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...