PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 2.273 M2, PŘEDNÍ VÝTOŇ

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 2.273 M2, PŘEDNÍ VÝTOŇ

Nabízíme k prodeji stavební pozemek určený pro rodinné domy v obci Přední Výtoň u lipenské přehrady. Jedná se o pozemek s výměrou 2.273 m2, který je umístěn na okraji obce a je přístupný z obecní komunikace. Elektřina, voda a kanalizace jsou v těsné blízkosti. Zastavitelnost 15 %, možnost výstavby rodinného domu o třech bytových jednotkách - 1 NP + podkroví. Cena 4.500,- Kč/m2.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4821-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Přední Výtoň

Umístění objektu

okraj obce

Plocha pozemku

2273 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...