PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 13.033 M2, RUDOLFOV U ČB

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU 13.033 M2, RUDOLFOV U ČB

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro rodinné domy v obci Rudolfov u Českých Budějovic. Jedná se o pozemek s výměrou 13.033 m2. Pozemek je součástí území, kde probíhá vyhledávací studie, která bude řešit parcelace, přístupy, infrastrukturu. Pozemek je umístěn na mírném jihozápadním svahu. Vhodné pro investory. Cena 15.000.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5116-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Rudolfov

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

13033 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...