PRODEJ STAVEBNÍCH PARCEL, VITÍN U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

PRODEJ STAVEBNÍCH PARCEL, VITÍN U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Nabízíme k prodeji stavební parcely v obci Vitín, která je vzdálená 16 km severně od krajského města České Budějovice. Jedná se o parcelu s výměrou 1.046 m2, 1.066 m2 a 1398 m2 obdélníkového tvaru. Územním plánem určeno "Plochy bydlení" se zastavitelností 35%, jednopodlažní s možností podkroví. Parcely jsou napojeny na obecní vodu, kanalizaci, elektřinu. Vzhledem k umístění obce Vitín u dálnice D3 je velice dobrá dostupnost. Cena 3.500, -Kč/m2.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5040-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Vitín

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

1046 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...