PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, RAPŠACH, OKR. JINDŘICHŮV HRADEC

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, RAPŠACH, OKR. JINDŘICHŮV HRADEC

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 5.727 m2 na okraji obce Rapšach v části Spáleniště. Z této výměry je cca 1/3 územním plánem daná pro zástavbu "Bydlení v rodinných domech". Zastavitelnost této části je 35%, jednopodlažní domy s obytným podkrovím. Přístupné z obecní komunikace, možné napojení na elektrické vedení a vodovod. Cena 3.000.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5111-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Rapšach

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

5727 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...