PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, KUKLE, TÁLÍN U PÍSKU

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY, KUKLE, TÁLÍN U PÍSKU

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v obci Kukle u Tálína, která je vzdálená 12 minut jízdy od Písku a 8 minut od Protivína. Jedná se o stavební parcelu s výměrou 863 m2 - plochy bydlení v rodinných domech a 211 m2 - travní porost. Elektřina se nachází v těsné blízkosti, vodu nutno řešit vrtem, odpad jímkou. Cena 1.826.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4971-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Tálín

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

1074 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...