PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 998 M2, RUDOLFOV U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 998 M2, RUDOLFOV U ČESKÝCH BUDĚJOVIC

Nabízíme k prodeji exkluzivní stavební parcelu v obytné zóně na konci slepé ulice s krásným výhledem na České Budějovice a Kleť, pozemek se nachází na jihozápadním svahu na okraji obce Rudolfov. Pozemek – stavební parcela je umístěna za poslední řadou rodinných domů, zároveň z horní strany od severovýchodu je ohraničena vzrostlými duby. Parcela je začleněna v územním plánu města Rudolfov ve studii „Šibeník – sever, varianta 2“ s regulativy: • samostatné rodinné domy • zastavitelnost max 35% • podlažnost: 1 nadzemní podlaží + podkroví + podsklepeno 2 nadzemní podlaží + podsklepeno Veškerá občanská vybavenost včetně MHD v docházkové vzdálenosti. Vzhledem k umístění ve slepé ulici jsou pozemky vhodné pro rezidenční domy pro majitele, kteří uvítají klid, soukromí a krásný výhled na Budějovickou kotlinu a Blanský les. Elektřina na hranici pozemku, ostatní sítě 40 m.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5097-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Rudolfov

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

998 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...