PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 914 M2, SLAVČE U TRHOVÝCH SVINŮ

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 914 M2, SLAVČE U TRHOVÝCH SVINŮ

Nabízíme prodej stavební parcely o rozměrech 914 m2 s vyřízeným stavebním povolením na výstavbu přízemního rodinného domu v obci Slavče u Trhových Svinů v okrese České Budějovice. Parcela se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domů v klidné a koncové lokalitě obce. Pozemek je kompletně zasíťován (elektřina 220/380V, voda - obecní, kanalizace - obecní) s přístupem z obecní komunikace. V obci Slavče se nachází obecní úřad, pohostinství, mateřská škola, obchod, pošta, zastávka linkového autobusu. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Trhové Sviny vzdáleném 7 km. Krajské město České Budějovice je vzdáleno 25 km od obce Slavče. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4904-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Slavče

Umístění objektu

okraj obce

Plocha pozemku

914 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...