PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 800 M2, LOČENICE, OKR. ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ STAVEBNÍ PARCELY 800 M2, LOČENICE, OKR. ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme prodej stavební parcely o rozměrech 800 m2 v obci Ločenice v okrese České Budějovice. Parcela se nachází v nově vznikající zástavbě rodinných domů v klidné a koncové lokalitě obce. Pozemek je kompletně zasíťován (elektřina 220/380V, voda - obecní, kanalizace - obecní) s přístupem z obecní komunikace. V obci Ločenice se nachází obecní úřad, pohostinství, mateřská školka, zastávka linkového autobusu. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Velešín vzdáleném 6 km. Krajské město České Budějovice je vzdáleno 20 km od obce Ločenice. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5052-R1

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Ločenice

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

800 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...