PRODEJ SOUBORU POZEMKŮ, BRLOH, OKR. ČESKÝ KRUMLOV

PRODEJ SOUBORU POZEMKŮ, BRLOH, OKR. ČESKÝ KRUMLOV

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové ploše 28.347 m2 v katastrálním území Brloh pod Kletí v okrese Český Krumlov. Jedná se převážně o pozemky vedené v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a jeden jako lesní pozemek. Pozemky se nacházejí západně od obce Brloh u komunikace směr k obci Kovářov. Veškeré další informace vám rádi poskytneme v naší kanceláři.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4872-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Ostatní

Město

Brloh

Umístění objektu

polosamota

Plocha pozemku

28347 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...