PRODEJ ROZSÁHLÝCH POZEMKŮ S BÝVALÝM STAVENÍM, LUŽNICE, OKR. J. HRADEC

PRODEJ ROZSÁHLÝCH POZEMKŮ S BÝVALÝM STAVENÍM, LUŽNICE, OKR. J. HRADEC

Nabízíme prodej bývalého hospodářského stavení s velkými pozemky v obci Lužnice v okrese Jindřichův Hradec. Bývalé stavení je z větší části již zbouráno s dochovanou původní stavbou obytné části. Zastavěná plocha domu a nádvoří činila 1.095 m2 s celkovou plochou pozemku 10.623 m2. Nemovitost je kompletně určena k rekonstrukci. V kapličce na hranici pozemku přivedena elektřina a plyn, voda a kanalizace v cestě u pozemku. K domu náleží prostorné pozemky, jehož součástí je menší dřevník Nemovitost se nahází v krásném rekreačním území a sousedí přímo s řekou Lužnicí. Nemovitost je vhodná k řešení jak rodinného bydlení tak k rekreaci. V obci Lužnice se nachází obecní úřad, základní a mateřská škola, restaurace, obchod, zastávka linkového autobusu. Veškerá občanská vybavenost naleznete v lázeňském městě Třeboň vzdáleném 8 km. Krajské město České Budějovice je vzdáleno cca 30 km. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB-G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4878-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Lužnice

Umístění objektu

okraj obce

Plocha pozemku

10623 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...