PRODEJ RODINNÉHO DVOUPODLAŽNÍHO DOMU, NÁKŘÍ

PRODEJ RODINNÉHO DVOUPODLAŽNÍHO DOMU, NÁKŘÍ

Prodej této nemovitosti zajišťuje makléřka Kamila Dvořáková, tel.: 775 140 636. Nabízíme k prodeji rodinný dvoupodlažní dům v obci Nákří, které je vzdálené 20 km od Českých Budějovic. Stáří domu cca 40 let, zastavěná plochou 133 m2. V přízemí domu se nachází garáž, kotelna - kotel na tuhá paliva, technická místnost, prádelna, WC a jeden obytný pokoj. První patro je členěno na obývací pokoj s kuchyní, dvě ložnice, WC a koupelnu. Součástí je zděná kolna - pergola, dále malý rybník cca 200 m2 a velká zahrada využitelná jako stavební parcela pro další dům. Samotná nemovitost je napojena na elektřinu, voda řešena z vlastní studny, odpad sveden do septiku. Celková plocha pozemku činí 2.190 m2. Cena 5.400.000, -Kč.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4996-M

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Nákří

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha podlahová

300 m2

Plocha užitná

300 m2

Plocha pozemku

2190 m2

Plocha zastavěná

200 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...