PRODEJ RODINNÉHO DOMU, KŘEMŽE, OKRES ČESKÝ KRUMLOV

PRODEJ RODINNÉHO DOMU, KŘEMŽE, OKRES ČESKÝ KRUMLOV

Nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v centru městyse Křemže, v okrese Český Krumlov. Zastavěná plocha dvoupodlažního domu činí 83 m2 a nachází se na náměstí městyse Křemže. Dvoupodlažní rodinný dům s podkrovím je po celkové rekonstrukci, která proběhla v roce 2005. Suterén domu nabízí dva nebytové prostory s možností komerčního využití. Ve zvýšeném přízemí domu se nachází vstupní předsíň, obytná kuchyně, obývací pokoj, koupelnu s vanou a samostatné WC. V podkroví se nachází ložnice, velký propojený pokoj s možností dělení, koupelna se sprchovým koutem a WC. Vytápění domu ústřední plynové s ohřevem teplé vody, elektřina 230/380V, kanalizace obecní, voda – obecní. Nabízená nemovitost je zajímavá především svým umístěním se širší škálou využití (bydlení, podnikání – sídlo firmy, komerční využití). Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4569-R

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Křemže

Umístění objektu

centrum obce

Plocha podlahová

83 m2

Plocha užitná

160 m2

Plocha pozemku

83 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...