PRODEJ PRŮMYSLOVÉ HALY V TRHOVÝCH SVINECH

PRODEJ PRŮMYSLOVÉ HALY V TRHOVÝCH SVINECH

Nabízíme prodej skladovací haly v širším centru města Trhové Sviny v okrese České Budějovice. Pozemek s halou o celkové ploše 760 m2 se nachází v průmyslovém areálu, který je využíván k výrobním a komerčním účelům. Hala o zastavěné ploše 588 m2 z jedné třetiny podsklepená a zděná, zbylá část kovová konstrukce opláštěná plechem a je v současné době využívána jako sklad. K hale je přímý přístup ze zpevněné komunikace. Doporučujeme osobní prohlídku. Více informací Vám rádi poskytneme v naší kanceláři. PENB – G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4131-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Výroba

Město

Trhové Sviny

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha užitná

588 m2

Plocha pozemku

760 m2

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Smíšená

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 148/2007 Sb.

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...