PRODEJ POZEMKU S ROZESTAVĚNÝM DOMEM, BORŠOV NAD VLTAVOU

PRODEJ POZEMKU S ROZESTAVĚNÝM DOMEM, BORŠOV NAD VLTAVOU

Nabízíme prodej pozemku s rozestavěným třípodlažním domem, projektem a vyřízeným stavebním povolením. RD se nachází v klidné části obce Boršov nad Vltavou u Českých Budějovic. V projektu bylo počítáno s velkorysým obývacím pokojem cca 117 m2, dvougaráží o výměře 95 m2, wellness, fitness, výtah, terasa s bazénem atd. Jedná se o velice unikátní pozemek vzhledem ke své poloze a možností koupání hned před domem, také absolutního soukromí, které zajišťuje již vzrostlá zeleň. Na tomto pozemku již byli dělány terénní úpravy díky nímž je zahrada před domem vyrovnána, na rozdíl od ostatních pozemků, není svažitá. RD je situován na jihovýchodní stranu což zajišťuje dostatek slunečního svitu na zahradu. Celková plocha pozemku činí 1.338 m2 se zastavěnou plochou domu 304 m2 a užitnou obytnou plochou domu cca 500 m2. Pozemek je zasíťovaný, elektřina v kapličce před domem, plyn v ulici, kanalizace také v ulici a také pod domem dole na pozemku. V obci Boršov nad Vltavou se nachází obecní úřad, škola, školka, autobusová zastávka MHD. Nedaleko v Plané u Českých Budějovic se nachází mezinárodní letiště ČESKÉ BUDĚJOVICE. Veškerá občanská vybavenost se nachází v krajském městě České Budějovice, které je vzdálené 6 km. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4977-P

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Boršov nad Vltavou

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha pozemku

1338 m2

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...