PRODEJ POZEMKU PRO REKREACI, BORŠOV NAD VLTAVOU

PRODEJ POZEMKU PRO REKREACI, BORŠOV NAD VLTAVOU

Nabízíme prodej pozemku o celkové ploše 2.035 m2 v obci Boršov nad Vltavou, v okrese České Budějovice. Součástí prodeje je také podíl o velikosti 118,5 m2 na pozemku, sloužícím jako přístupová cesta. Pozemek se nachází v okrajové části obce s orientací na jihovýchodní stranu a je určen územním plánem obce jako „Plochy rekreace„ a je přístupný z obecní komunikace. Elektřina, plyn, obecní voda, kanalizace v cestě na hranici pozemku. Pozemek je kompletně oplocen. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Borovany vzdáleném od obce 4 km (5 min. jízdy autem). Krajské město České Budějovice je vzdáleno cca 16 km. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4890-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

Boršov nad Vltavou

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha pozemku

2035 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...