PRODEJ POZEMKU NA VÝSTAVBU BYTOVÉHO DOMU, Č. BUDĚJOVICE

PRODEJ POZEMKU NA VÝSTAVBU BYTOVÉHO DOMU, Č. BUDĚJOVICE

Nabízíme prodej pozemku s vyřízeným stavebním povolením na bytový dům na rohu ulic Fr. Šrámka a J. Plachty v Českých Budějovicích. Na pozemku včetně objektu po demolici je možná výstavba bytového domu o 19 bytových jednotkách včetně 23 parkovacích míst a sklepních kójí k bytovým jednotkám. Projekt na tento bytový dům včetně stavebního povolení je součástí kupní ceny. Byty jsou dispozičně řešeny jako 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk s terasou. V současné době je na pozemku stavba bez čp, která je kompletně pronajata včetně pozemku. Veškerá občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti. Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5117-R

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

České Budějovice

Umístění objektu

Centrum obce

Plocha pozemku

467 m2

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...