PRODEJ POZEMKU 418 M2, HODĚJOVICE, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ POZEMKU 418 M2, HODĚJOVICE, ČESKÉ BUDĚJOVICE

REZERVOVÁNO: Prodej pozemku v obci Staré Hodějovice. Pozemek o celkové ploše 418 m2 a podíl 1/3 na příjezdové cestě o celkové výměře 247 m2. Nachází se v již dané zástavbě rodinných domů. Přípojka vody, odpadu je na pozemku, kaplička na elektřinu je zažádáno, měla by být cca do 3 měsíců. K parcele je přístup z obecní komunikace. Zahrada je orientována na severní a jižní stranu, zastávka MHD je vzdálena cca 3 min. chůze od pozemku, veškerá občanská vybavenost je v Krajském městě České Budějovice. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4644-P1

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Bydlení

Město

České Budějovice

Umístění objektu

okraj obce

Plocha pozemku

418 m2

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...