PRODEJ POZEMKU 1.380 M2, OKUŽNÍ, ÚSILNÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ POZEMKU 1.380 M2, OKUŽNÍ, ÚSILNÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme k prodeji komerčně – průmyslový pozemek o celkové ploše 1.380 m2 který se nachází v průmyslové lokalitě v Českých Budějovicích u ulice Okružní. Pozemek je se nachází v blízkosti hlavního tahu a obchvatu města České Budějovice a v blízkosti nájezdu na nově vznikající dálnici D3 a je dlouhý 54 m široký 25 m. Příjezdová cesta je 7 m široká a má nezpevněný povrch. Elektřina a kanalizace se nachází v blízkosti pozemku. Územní plán dovoluje: stavby pro výrobu a skladování, zemědělská výroba stavby občanského vybavení (mimo školská, zdravotnická, sportovní a ubytovací stavby technické infrastruktury a stavby energetické (bioplynové a fotovoltaické systémy) související dopravní infrastrukturu Zastavitelnost pozemku do 50 %, velikost jednotlivých objektů max. 50x 30m.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4982-P

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

Úsilné

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

1380 m2

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...