PRODEJ POLOVINY NOVOSTAVBY RD, PŘEDNÍ VÝTOŇ, LIPNO

PRODEJ POLOVINY NOVOSTAVBY RD, PŘEDNÍ VÝTOŇ, LIPNO

Nabízíme k prodeji polovinu rodinného domu – chalupy s jedním apartmánem v Přední Výtoni, pár minut od Lipna nad Vltavou. Podlahová plocha poloviny domu je 110 m2 a celková výměra pozemku cca 550 m². Objekt je napojen na kanalizaci, voda je přivedena z 25 metrů hlubokého vrtu s výbornou pitnou vodou. Dům/Chalupa obsahuje dvě totožné samostatné jednotky s vlastním vstupem: dispozice 4+kk o výměře 130 m2. Přízemí disponuje prostorným zádveřím, technickou místností, koupelnou se saunou, samostatné WC, dále prostor navazuje na rozsáhlý obývací pokoj spojený s kuchyní a vstupem na modřínovou terasu o dalších 24 m2 s orientací na jih. V druhém patře jsou k dispozici tři pokoje a druhá koupelna s WC, dále je zde obytná půda o výměře 20 m2. Cena již zahrnuje vybavení jako je sauna, kuchyňská linka, lavice a velký stůl, postele v pokojích, komody, to vše vyrobeno na zakázku z masivního smrkového dřeva. Výhodou jsou nadstandardní sanitární vybavení, podomítkové baterie, velkoformátové keramické obklady. Chytrá domácnost Loxone s ovládáním přes telefon. Krásný dřevěný interiér je vytápěný podlahovým topením s ovládáním přes telefon, trámové stropy, nadkrokevní izolace, díky které jsou v podkroví vidět masivní trámy a krov celé střechy. Dřevo je zcela přírodní bez povrchových nátěrů. Celý prostor je velice příjemný s vůní dřeva a navozuje klidný a výjimečný zážitek. Každá půlka chalupy má své vyhrazené parkoviště z kamenných odseků v hnědé barvě. Je zde také možnost o koupi celého objektu za cenu 18.500.000,- Kč. Celá lokalita je obklopena přírodou a lesy. Obecní cesta vede přímo k objektu, směr na Svatý Tomáš. Z Přední Výtoně se můžete vydat na kole po stezce kolem Lipna do Frymburku a přívozem zpět na Frýdavu a do Přední Výtoně. Pláž, obchod s potravinami a restaurace se nachází přímo v obci.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5009-P

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Přední Výtoň

Umístění objektu

Okraj obce

Parkovací místa

2

Plocha užitná

130 m2

Plocha pozemku

550 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Novostavba

Konstrukce

Dřevěná

Vydaný certifikát PENB

B - Velmi úsporná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...