PRODEJ PODSKLEPENÉ ZDĚNÉ CHATY, HRADCE U HOMOL, OKR. ČB

PRODEJ PODSKLEPENÉ ZDĚNÉ CHATY, HRADCE U HOMOL, OKR. ČB

Nabízíme prodej podsklepené, zděné chaty s garáží a vlastním parkovacím místem na pozemku, v obci Hradec u Homol u Českých Budějovic. Chata se nachází v krásné přírodě a je velmi dobře udržována. Zastavěná plocha chaty činí 100 m2, ostatní plocha je o výměře 96 m2. Orientace na jih. Jedná se o třípodlažní stavbu. V suterénu se nachází sklad a garáž, v přízemí budovy je prostorná veranda, ze které se vchází do obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem, zde jsou umístěna kamna na vytápění, a koupelna s umyvadlem, WC a provizorní sprchou. Na tomto patře se nacházejí schody vedoucí do podkroví chaty, které slouží jako ložnice, jsou zde umístěny dvě postele a je zde také vstup na balkón. Chata je napojená na elektřinu 230/380, voda – vlastní vrt, odpad je řešen jímkou, topení lokální na tuhá paliva. V obci Lipí, která se nachází 2 km a 3 min autem jsou potraviny. Je zde také dobré spojení autobusem do krajského města Českých Budějovic, které jsou vzdáleny cca 14 km. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5008-P

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Chata

Město

Hradce

Umístění objektu

Polosamota

Plocha užitná

96 m2

Plocha pozemku

357 m2

Plocha zastavěná

100 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...