PRODEJ OBJEKTU BÝV. CELNICE, HALÁMKY, NOVÁ VES N. LUŽNICÍ

PRODEJ OBJEKTU BÝV. CELNICE, HALÁMKY, NOVÁ VES N. LUŽNICÍ

Nabízíme k prodeji objekt bývalé celnice Halámky u Nové Vsi na Lužnicí, v okrese Jindřichův Hradec (celý areál sloužil jako celnice s administrativní a ubytovací budovou), určený uzemním plánem obce jako „Občanské vybavení a Plochy technické infrastruktury“. Celková plocha pozemku včetně budov činí 3.791 m2 . Objekt nabízí z jedné části jednopodlažní a z části třípodlažní zděnou budovu bývalé celnice. Objekt byl dělen na dvě samostatné sekce, kdy 2. NP a 3. NP budovy sloužil jako služební byty a kanceláře, 1. NP sloužilo jako celní a pasové odbavení včetně technického zázemí a garáží. Budovy o zastavěné ploše 660 m2 jsou rozděleny do tří pater, která nabízí v přízemí rozdělené prostory bývalé celní správy včetně kanceláří a zázemí pro zaměstnance, technické zázemí včetně garáží. Druhé a třetí patro nabízí bývalé služební bytové jednotky a kanceláře včetně sociálních zařízení. Objekt je napojen na el. energii, vytápění teplovodní plynovou kotelnou na zemní plyn, ohřev vody se zásobníkem na 200l taktéž z plynové kotelny, voda z vlastního vrtu, kanalizace – objekt napojen na čističku odpadních vod. Objekt je po přestavbě vhodný pro komerční, ubytovací či hotelové služby atd. Objekt se nachází na hraničním přechodu Halámky u komunikace Neu-Negelberg (AT) – Suchdol nad Lužnicí (CZ) s výhledem na pískovnu Halámky, která přímo sousedí s nabízenou nemovitostí. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – E.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4646-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Obchodní prostor

Město

Nová Ves nad Lužnicí

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha užitná

1500 m2

Plocha pozemku

3791 m2

Plocha zastavěná

660 m2

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

E - Nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...