PRODEJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU, NA ŠTĚTKÁCH, SRUBEC

PRODEJ NOVOSTAVBY RODINNÉHO DOMU, NA ŠTĚTKÁCH, SRUBEC

Nabízíme prodej novostavby rodinného domu s parkovacím stáním. Jedná se o bungalov 4+kk v nové zástavbě v lokalitě Srubec (na Štětkách). Nemovitost má zastavěnou plochu 128 m2, užitnou plochu 109 m2 a celkovou plochu pozemku cca 366 m2. Byl zde kladen důraz na kvalitu materiálu a značkových výrobků (podlahy – vinylové a dlažba, kuchyně včetně vestavěných spotřebičů). Vnitřní dispozice: vstupní předsíň, chodba, koupelna se sprchovým koutem a vanou, samostatná toaleta, dětský pokoj, obývací pokoj s jídelnou, kuchyní a přímím vstupem na terasu (30 m2) či zahradu domu. Jsou zde také dva další pokoje o výměře 16 m2 jeden slouží jako ložnice a druhý jako dětský pokoj. Podkroví může být užíváno jako skladovací prostor. Vytápění domu je podlahové (koupelna, chodba, obývák, kuchyně) + radiátory (dětské pokoje a ložnice). Tento komfort zajišťuje plynový kondenzační kotel Junkers, se zásobníkem na ohřev teplé vody. V obývacím pokoji je příprava na krb. Venkovní prostory jsou kompletně dokončeny, je zde vzrostlá zeleň, terasa, parkovací stání, el. brána. Nemovitost je napojena na veškeré sítě (elektřina, kanalizace, voda). Rodinný dům má velmi dobrou dostupnost do centra města Českých Budějovic. V docházkové vzdálenosti se nachází zastávka MHD. Autem do centra města cca 5 min. Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4881-P

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Srubec

Umístění objektu

klidná část obce

Parkovací místa

1 m2

Plocha užitná

109 m2

Plocha pozemku

366 m2

Plocha zastavěná

128 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

B - Velmi úsporná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...