PRODEJ NEMOVITOSTI S VELKÝM POZEMKEM, FRANTOLY, OKR. PRACHATICE

PRODEJ NEMOVITOSTI S VELKÝM POZEMKEM, FRANTOLY, OKR. PRACHATICE

Nabízíme k prodeji nemovitost s velkým pozemkem a pozemkem s možností další výstavby, ve vesničce Frantoly, v části obce Mičovice v okrese Prachatice. Nemovitost má číslo popisné a lze mít na adrese trvalé bydliště. Jedná se o jednopodlažní dům dispozičně řešený jako 3+1 s komorou a půdou, s možností další výstavby. Dům disponuje vstupní verandou, kuchyní, dětským pokojem, obývacím pokojem, ložnicí, technickou místností, koupelnou s WC a komorou. Dále k domu náleží maštal, 2x stodola a prostorná zahrada. V objektu byla započatá rekonstrukce, okna plast (2 skla), příprava pro podlahové vytápění (krbová kamna s výměníkem), vyvložkovaný komín, kompletně vyštukované vnitřní stěny, rozvod el, vody (vrt 30 m), odpadu a kanalizace, (příprava na septik/čističku). Zastavěná plocha a nádvoří činí 446 m2, obytná plocha cca 100m2 a plocha pozemků je 9670 m2 z toho je cca 2.000 m2 stavební. Elektřina 230V/380V. Veškerá občanská vybavenost se nachází ve městě Prachatice vzdálené 10 km. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – G. Při rychlém jednání sleva.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4941-P

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Chalupa

Město

Mičovice

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha užitná

100 m2

Plocha pozemku

9670 m2

Plocha zastavěná

446 m2

Stav objektu

V rekonstrukci

Konstrukce

Smíšená

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

K nastěhování od

13.7.2023

Ikona

Michal Pavel

Telefon

Telefon:

608 032 960

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...