PRODEJ KRAJNÍHO ŘAD. DOMU, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, ZÁMOSTÍ

PRODEJ KRAJNÍHO ŘAD. DOMU, HLUBOKÁ NAD VLTAVOU, ZÁMOSTÍ

Nabízíme k prodeji řadový rodinný dům - krajní, na konci slepé ulice v Hluboké nad Vltavou v části Zámostí. Jedná se o novostavbu se samostatnou garáží s celkovou plochou 152 m2 a k tomu navazující zahradou 334 m2. Přízemí domu o ploše 70 m2 je členěna na obývací pokoj s jídelnou a kuchyňskou částí, koupelnu se sprchovým koutem, samostatné WC, zádveří, technickou místnost a spíž. V prvním patře jsou tři samostatné pokoje - neprůchozí, koupelna s vanou a toaletou. Dům bude dokončen včetně oplocení a úpravy terénu. Technické údaje: zdivo Porotherm 300 mm + 200 mm zateplení, okna - termoizolační dvojsklo, vytápěno tepelným čerpadlem Panasonic 7 kW, hlavní jistič 3x25, příprava pro venkovní rolety, nádrž na dešťovou vodu. Cena nemovitosti je 11.990.000, - Kč. PENB - C.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4611-M2

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Hluboká nad Vltavou

Umístění objektu

Klidná část obce

Plocha užitná

134 m2

Plocha pozemku

600 m2

Plocha zahrady

334 m2

Plocha zastavěná

70 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Novostavba

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...