PRODEJ KOMERČNÍHO POZEMKU, NĚMČICE U NETOLIC, OKR. PRACHATICE

PRODEJ KOMERČNÍHO POZEMKU, NĚMČICE U NETOLIC, OKR. PRACHATICE

Nabízíme k prodeji komerční pozemek s výměrou 14.758 m2, který se nachází na okraji obce Němčice, okres Prachatice. Pozemek je v bezprostřední blízkosti hlavního tahu České Budějovice - Prachatice - Německo, u nově vybudovaného obchvatu obce. Vzdálenost do Českých Budějovic je 20 km, na hraniční přechod do Německa-Strážný je 58 km. Pozemek je rovinatý, udržovaný a velmi dobře viditelný, s okolním průjezdem aut okolo 6.500 denně. Na přilehlé křižovatce jsou bezproblémové odbočovací sjezdy z obou směrů. Pozemek je územním plánem určený jako "Lehká výroba, podnikání", zastavitelnost 50%, výška stavby 7,5 m. Elektřina a voda na pozemku, kanalizace je v těsné blízkosti pozemku. Vhodný pro výrobu, služby, čerpací stanici, odstavnou plochu a podobně. Cena 900, -Kč/m2

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5019-M

Typ nemovitosti

Pozemek

Subtyp nemovitosti

Komerční

Město

Němčice

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha pozemku

14758 m2

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

HLEDÁ SE MISTR

Hrubá mzda od 55.000, -Kč

Více zde...
PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...