PRODEJ HISTORICKÉHO RD, TROCNOVSKÁ, TRHOVÉ SVINY

PRODEJ HISTORICKÉHO RD, TROCNOVSKÁ, TRHOVÉ SVINY

Nabízíme prodej historického řadového rodinného domu s velkým pozemkem v centru města Trhové Sviny vzdáleného 20 km od krajského města České Budějovice. Zastavěná plocha domu 250 m2 s celkovou plochou pozemku 1.072 m2. Dům je v původním stavu, určený ke kompletní rekonstrukci. Na dům navazuje stodola a velká zahrada, jejíž součástí je další samostatně stojící stodola. Dům je napojen na elektřinu, vodu a kanalizaci. Dům je přístupný z obou stran, vždy z obecní komunikace. Ve městě Trhové Sviny naleznete veškerou občanskou vybavenost (škola, školka, lékař, obchody, pošta atd.) Velmi dobrá dostupnost do krajského města České Budějovice (cca 20 km). Doporučujeme osobní prohlídku.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4994-R

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Trhové Sviny

Umístění objektu

Centrum obce

Plocha užitná

300 m2

Plocha pozemku

170 m2

Plocha zastavěná

250 m2

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...