PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RODINNÉHO DOMU, PLANÁ U ČB

PRODEJ DVOUGENERAČNÍHO RODINNÉHO DOMU, PLANÁ U ČB

Nabízíme prodej dvougeneračního řadového rodinného domu s uzavřeným dvorem a pozemkem v obci Planá u Českých Budějovic. Zastavěná plocha domu činí 140 m2 s celkovou plochou pozemku 1042 m2. Dům tvoří dvě samostatné bytové jednotky s vlastním vchodem, dispozičně řešené jako 4+1 a 2+kk, dále prostorná dílna a zastřešená pergola. Dům prošel během 15 let postupnou celkovou rekonstrukcí (střecha, fasáda, okna, částečné zateplení, nové el. rozvody, nové rozvody vody a odpadů, nová kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů, podlahy – dlažba, linoleum či plovoucí laminátová podlaha). Vytápění domu centrální plynové kondenzačním kotlem, v každé bytové jednotce krbová kamna, ohřev vody – bojler, voda – obecní, 2 x studna, kanalizace - obecní, elektřina 220/380V. Nespornou výhodou domu je uzavřený dvůr, který zaručuje naprosté soukromí. Na dům navazuje velká zastřešená terasa, která nabízí v letních měsících příjemné posezení. Dále k domu náleží zahrada s již vzrostlou zelení, jejíž součástí je trojgaráž o zastavěné ploše 85 m2. Nemovitost je přístupná z obecní komunikace a nachází se v centru obce. V obci Planá naleznete obecní úřad, pohostinství, zastávku MHD. Velmi dobrá dostupnost do krajského města České Budějovice (cca 5 km). Doporučujeme osobní prohlídku. PENB-G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4791-R

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Vícegeneracní dům

Město

Planá

Umístění objektu

centrum obce

Plocha užitná

240 m2

Plocha pozemku

1042 m2

Plocha zastavěná

140 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...