PRODEJ DVOU SKLADOVACÍCH A VÝROBNÍCH HAL, DOUBRAVICE U ČB

PRODEJ DVOU SKLADOVACÍCH A VÝROBNÍCH HAL, DOUBRAVICE U ČB

Nabízíme k prodeji dvě nové výrobní a skladovací haly včetně administrativního zázemí v nově vzniklé komerční zóně obce Doubravice u Českých Budějovic. V současné době jsou haly ve fázi finálního dokončení. Celková plocha pozemků činí 2486 m2 a skládá se ze zpevněných manipulačních ploch a ploch pro parkovací stání a dále dvou jednopodlažních skladovacích hal s administrativní částí, o celkové zastavěné ploše 537 m2 a 645 m2. Pozemky jsou kompletně oplocené s vjezdovými vraty a tvoří tak funkční celek dvou hal. První hala je rozložena do dvou sekcí, z níž první tvoří dvoupodlažní administrativní vestavba s kanceláří, kuchyňkou, skladem a vlastním sociálním zařízením. Druhá hala je připravena pro výrobní a skladové prostory s možností vnitřní vestavby a centrálními vraty pro zásobování. Haly jsou vytápěny plynovými saharami, administrativní část tepelným čerpadlem, napojena na kompletní sítě: elektřina, obecní voda, obecní kanalizace, internet (optický kabel). Vzhledem k umístění objektu v blízkosti frekventované silnice má nemovitost širokou škálu využití. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – B.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

5016-R

Typ nemovitosti

Komerce

Subtyp nemovitosti

Sklad

Město

Doubravice

Umístění objektu

Rušná část obce

Plocha užitná

1182 m2

Plocha pozemku

2486 m2

Plocha zastavěná

1182 m2

Stav objektu

Novostavba

Konstrukce

Montovaná

Vydaný certifikát PENB

B - Velmi úsporná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Mapa umístění nemovitosti

Videoprohlídka nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

PRONÁJEM NEBO KOUPĚ?

Rozhodnutí, zda jít do vlastního bydlení nebo do pronájmu, závisí na mnoha faktorech a individuálních okolnostech. Zde jsou některé klíčové faktory, které byste měli zvážit při tomto rozhodování:

Více zde...
Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...