PRODEJ BÝVALÉHO STAVENÍ S ROZSÁHLÝMI POZEMKY, LUŽNICE, OKR. J. HRADEC

PRODEJ BÝVALÉHO STAVENÍ S ROZSÁHLÝMI POZEMKY, LUŽNICE, OKR. J. HRADEC

Nabízíme prodej bývalého hospodářského stavení s velkými pozemky v obci Lužnice v okrese Jindřichův Hradec. Bývalé stavení je z větší části již zbouráno s dochovanou původní stavbou obytné části. Zastavěná plocha domu a nádvoří činila 1.095 m2 s celkovou plochou pozemku 10.623 m2. Nemovitost je kompletně určena k rekonstrukci. V kapličce na hranici pozemku přivedena elektřina a plyn, voda a kanalizace v cestě u pozemku. K domu náleží prostorné pozemky, jehož součástí je menší dřevník Nemovitost se nahází v krásném rekreačním území a sousedí přímo s řekou Lužnicí. Nemovitost je vhodná k řešení jak rodinného bydlení tak k rekreaci. V obci Lužnice se nachází obecní úřad, základní a mateřská škola, restaurace, obchod, zastávka linkového autobusu. Veškerá občanská vybavenost naleznete v lázeňském městě Třeboň vzdáleném 8 km. Krajské město České Budějovice je vzdáleno cca 30 km. Doporučujeme osobní prohlídku. PENB-G.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4877-R

Typ nemovitosti

Dům, vila

Subtyp nemovitosti

Rodinný dům

Město

Lužnice

Umístění objektu

Okraj obce

Plocha užitná

1095 m2

Plocha pozemku

10623 m2

Stav objektu

Před rekonstrukcí

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

č. 264/2020 Sb

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ

Nabízíme atraktivní rodinné byty v nově budovaném bytovém domě developerského projektu REZIDENCE DUBNÉ v obci Dubné. Dubné, nacházející se nedaleko krajského města České Budějovice.

Více zde ...
VHODNÝ VÝBĚR REALITNÍ KANCELÁŘE

Hledání vhodné realitní kanceláře může být pro mnoho lidí složité a časově náročné. Níže jsou uvedeny některé tipy, které by Vám mohly pomoci najít realitní kancelář, která bude vyhovovat právě Vašim konkrétním potřebám:

Více zde ...
Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...