PRODEJ BYTU 3+KK, REKREAČNÍ OBLAST KOVÁŘOV

PRODEJ BYTU 3+KK, REKREAČNÍ OBLAST KOVÁŘOV

Prodej této nemovitosti zajišťuje makléřka Kamila Dvořáková, tel.: 775 140 636. Nabízíme k prodeji byt 3+kk v rekreační oblasti u Lipenské přehrady - Kovářov. Jedná se o kompletně zařízenou bytovou mezonetovou jednotku s výměrou 59 m2 + 24 m2 terasa, 5 m2 sklep a parkovací stání. Bytový komplex byl vystavěn v roce 2018 a skládá se z 10 bytových jednotek. Byt má samostatné měření energií. Vytápění zajištěno elektrickým podlahovým topením a krbovými kamny. Cena bytu včetně vybavení činí 8.300.000, -Kč. Volné dle dohody.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4873-M

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

3+kk

Město

Frymburk

Umístění objektu

klidná část obce

Plocha podlahová

59 m2

Plocha užitná

84 m2

Plocha terasy

24 m2

Plocha sklepa

5 m2

Lodžie

Ne

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Cihlová

Vydaný certifikát PENB

G - Mimořádně nehospodárná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Milan Pouzar

Telefon

Telefon:

777 588 417

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...