PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ, M. CHLAJNA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

PRODEJ BYTU 3+1 S LODŽIÍ, M. CHLAJNA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Nabízíme prodej panelového bytu 3+1 s lodžií, v družstevním vlastnictví (možný převod do osobního vlastnictví), v ulici M. Chlajna v Českých Budějovicích. Bytová jednotka o celkové výměře 67 m2 se nachází ve druhém patře panelového domu s–výtahem. Byt sestává ze vstupní předsíně, kuchyně s jídelním koutem, obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje, koupelny s vanou a s WC a lodžie. Bytová jednotka je v původním udržovaném stavu s částečnými úpravami (obložené jádro, koupelna, kuchyňská linka, vestavěné skříně). K bytu náleží také sklepní kóje umístěná v přízemí domu. Dům prošel kompletní revitalizací (výměna oken, domovní vchodové dveře, stoupačky, schránky, izolace střechy, výtah). V domě je také k dispozici kolárna a před domem velké parkoviště. V dosahu zastávka MHD a veškerá občanská vybavenost v dostupné vzdálenosti (škola, školka, lékař, pošta, obchodní a nákupní centrum Čtyři Dvory atd.) Doporučujeme osobní prohlídku. PENB – C.

Operace

Prodej

ID nemovitosti

4871-R

Typ nemovitosti

Byt

Subtyp nemovitosti

3+1

Město

České Budějovice

Umístění objektu

sídliště

Plocha užitná

67 m2

Lodžie

Ano

Stav objektu

Velmi dobrý

Konstrukce

Panelová

Vydaný certifikát PENB

C - Úsporná

Typ certifikátu PENB

vyhláška 264/2020 Sb.

Ikona

Radek Kujal

Telefon

Telefon:

603 526 962

Finanční kalkulačka

Líbí se Vám tato nemovitost, ale nemáte v současné době dostatek finančních prostředků? Rádi Vám poskytneme možnost financování.

%

let

Mapa umístění nemovitosti

Něco o nás

7

členů v týmu

2005

založení rk

2 000+

realizovaných nemovitostí

3 500+

spokojených klientů

Aktuality

Není Rondo jako Rondo

RONDO – obchodní a realitní společnost s.r.o. a RondoGo s.r.o. jsou dvě různé společnosti, které se pohybují v odlišných odvětvích. Nicméně, kvůli podobnému názvu se může stát, že jsou zaměňovány.

Více zde ...
Výstavba rodinných domů v Mladém u Českých Budějovic úspěšně dokončena

Mladé u Českých Budějovic je částí města, která nabízí mnoho možností pro nadčasové a komfortní bydlení. Díky klidnému a příjemnému prostředí, které poskytuje výhledy na okolní krajinu, se zdejší lokalita stala ideálním místem pro kvalitní bydlení s výbornou dostupností do Českých Budějovic.

Více zde...
RONDO S.R.O. PARTNEREM BORŠOVSKÉHO POHÁRU

Přijďte oslavit den dětí. Dne 1. 6. 2019 se koná 2. ročník závodu ve sportovní kynologii. Závod je určen začínajícím i pokročilým psovodům, kteří poměří své síly v poslušnosti, stopách a v obraně (kategorie – ZZO1, ZM, ZVV1). Součástí závodu budou i ukázky výcviku a beseda především pro dětské diváky.

Více zde...